76
Ignas Staškevičius

Ignas Staškevičius

VP grupės akcininkas, verslo konsultantas
65 mln. €-8 %
78 mln. €
2017 m.
71 mln. €
2018 m.
65
mln. €
2019 m.
AMŽIUS 50GIMIMO VIETA VilniusGYVENAMOJI VIETA VilniusAUKŠTOJI MOKYKLA Vilniaus UniversitetasŠEIMA Vedęs, turi du sūnus
TURTO ŠALTINIS
Mažmeninė prekyba, knygų leidyba ir prekyba
DEŠINIOJI RANKA
-

TURTINGIAUSIO Lietuvos gyventojo Nerijaus Numavičiaus verslo partneris ir artimiausias bendražygis I. Staškevičius plėtoja ir asmeninį nekilnojamojo turto verslą (bendrovė „Padme Invest“), taip pat turi leidyklą ir knygyną valdančią bendrovę „Sofoklis“. 

Pagrindinio verslo grupės „Vilniaus prekyba“ akcininko N. Numavičiaus kontroliuojamos bendrovės „Bertona Holdings Limited“ Lietuvos skyriui nuo 2016 m. vadovauja I. Staškevičius. Bendrovė „Bertona Holdings Limited“ yra investavusi į nekontrolinius įvairių įmonių akcijų paketus, o jis atsakingas už bendrovės portfelio akcijų pardavimą ir įsigijimą. Vienas VP verslo įkūrėjų ėmėsi ir konsultacinės veiklos.

I. Staškevičius nuo 2009 m. kuria tinklaraštį „Maratono laukas“, kuriame paskelbta dešimtys interviu, esė, knygų pristatymų. Verslininkas yra parašęs ne vieną knygą, 2019 m. pradžioje pasirodė „Lyderystė“, kurios autoriai – I. Staškevičius ir mokslininkė Alisa Miniotaitė. 2019 m. išbandė jėgas kine – su televizijos žurnalistu Audriumi Lelkaičiu sukūrė trilogiją „Trejetas“.

 

AKCENTAS
I. Staškevičius jau yra įveikęs 60 maratonų. Pirmąjį jis nubėgo 2000-aisiais, būdamas trisdešimties
POLITIKA IR VISUOMENINĖ VEIKLA
Keturių knygų autorius Ignas Staškevičius nuo 2009 m. kuria tinklaraštį „Maratono laukas“, kuriame paskelbta dešimtys interviu, esė, knygų pristatymų ir kt.
Susiję straipsniai: